Home Life Style Znaki zodiaku, dla których najtrudniej jest powiedzieć „Kocham Cię”

Znaki zodiaku, dla których najtrudniej jest powiedzieć „Kocham Cię”

by Agata Kubiak
Znaki zodiaku

Znaki zodiaku i astrologia, czyli dziedzina wiedzy, która opiera się na próbach przewidywania przyszłości na podstawie położenia ciał niebieskich na niebie. Dużo mówi się o znakach zodiaku i ich cechach charakterystycznych.

Wiele osób słusznie zauważa, że istnieją znaki zodiaku, które nie są zbyt wylewne i niezbyt łatwo mówi im się o uczuciach, dlatego niechętnie je okazują.

Takim znakom zodiaku dużo trudniej jest powiedzieć słowa „kocham Cię”. Jakie znaki należą do tego grona? Co sprawia, że tak trudno jest im mówić o swoich uczuciach?

Koziorożec

Koziorożce powszechnie uznawane są za osoby racjonalne, zdrowo myślące i twardo stąpające po ziemi. Często mówi się, że są bardzo chłodne i powściągliwe.

Nigdy nie rzucają słów na wiatr, nic więc dziwnego, że wyznanie miłości przychodzi im wyjątkowo trudno.

Koziorożec musi być absolutnie pewien swoich uczuć, zanim wypowie magiczne słowa „kocham Cię”.

Zanim je powiedzą muszą zdobyć zaufanie drugiej osoby, dlatego też, zanim zdecydują się na wyznanie komuś swoich uczuć, będą obserwować drugą osobę, aby mieć pewność, że uczucia są szczere.

Osoby, które chcą związać się z Koziorożcami muszą być bardzo cierpliwe. Pochopne, nieprzemyślane wyznanie uczuć jest kompletnie nie w ich stylu.

znaków zodiaku

znaków zodiaku

Koziorożce wiedzą, jak kierować swoimi emocjami i trzymają je na wodzy.

Uczucie do drugiej osoby rozwija się u Koziorożców stopniowo i rzadko kiedy jest to miłość od pierwszego wejrzenia.

Koziorożce potrzebują czasu, zanim zdecydują się na poważne kroki w związku.

Panna

Osoby spod znaku Panna to osoby, które uznawane są za analityków, którzy uwielbiają rozkładać wszystko na czynniki pierwsze i rozważać wszelkie „za” i „przeciw”.

Panny potrafią być dość krytyczne, pełne perfekcjonizmu i chcą się stale rozwijać, aby sprostać surowym

znaki zodiaku

znaki zodiaku

wymaganiom. Muszą być pewne, że wszystko jest zgodne z ich oczekiwaniami, dlatego często długo zbierają się, zanim rozpoczną konkretne działania.

Ma to przełożenie na ich życie miłosne. Panny kierują się rozsądkiem, logiką i zasadami, własne emocje wolą odsunąć na dalszy tor.

Osoby spod tego znaku boją się skrzywdzenia, dlatego niechętnie angażują się w związki. Panny zazwyczaj są bardzo szczere w tym aspekcie i niemalże od samego początku informują potencjalnego partnera, że nie chcą się angażować.

Panna woli nie robić nikomu nadziei, dlatego na bieżąco informuje o wszystkim drugą osobę, aby obydwoje wiedzieli, na czym stoją.

Zanim osoby spod tego znaku zaangażują się w związek i wypowiedzą słowa „kocham Cię”, dokładnie przeanalizują sytuację, w której się znalazły.

Skorpion

znaki zodiakuOsoby spod znaku Skorpion są bardzo zmienne i trudno jest przewidzieć, co czują w danym momencie.

Niekiedy są bardzo uczuciowe, namiętne i zakochane do granic możliwości, a czasami są chłodne, zamknięte w sobie i trzymają wszystkich na dystans.

Trudno jest poznać prawdziwą osobowość Skorpiona i przewidzieć jego nastroje czy zachowania. Zazwyczaj mija sporo czasu, zanim Skorpiony zaufają drugiej osobie.znaki zodiaku

Zazwyczaj ukrywają swoje prawdziwe uczucia, używając sarkazmu i ironii.

Próba rozkochania w sobie Skorpiona jest długotrwałym procesem i czekanie aż wypowiedzą magiczne słowa „kocham Cię” może zająć sporo czasu.

Uczucia są dla Skorpiona bardzo ważne i jeśli się w kimś zakocha to będzie to bardzo silne i prawdziwe uczucie.

znak zodiakuDla osób spod tego znaku nie ma kompromisów. Jeśli znajdą odpowiednią osobę, będą zakochane na zabój i bardzo mocno zaangażują się w związek.

Będzie traktować drugą połówkę niesamowicie poważnie i będzie wymagać tego samego. Zanim to się jednak stanie, potrzeba czasu i cierpliwości.

Wodnik

Wodniki to prawdziwi mistrzowie w ukrywaniu swoich uczuć. Utrzymywanie dystansu i zachowanie niezależności to ich specjalność.

Osoby spod tego znaku niechętnie angażują się w związki, gdyż zwyczajnie boją się odrzucenia i złamanego serca.

znaków zodiaku

znaków zodiaku

Dlatego też wolą trzymać wszystkich na dystans. Wodniki lubią towarzystwo innych osób, ale zazwyczaj wolą się z nimi przyjaźnić.

Z tego też powodu gdy bliska im osoba wyzna Wodnikowi miłość, zmieni on temat lub będzie wolał zostać na etapie przyjaźni, nawet jeśli czuje coś więcej do danej osoby.

znaków zodiaku

znaków zodiaku

Wodniki bywają też trochę niezdecydowane, gdyż z jednej strony chcą wejść w związek, a z drugiej strony wolą zostać samotne.

Osoby spod tego znaku często wydają się wyluzowane, ale zazwyczaj jest to tylko zasłona dymna. Wodniki znane są także z problemami z zaufaniem.

danego znaku zodiaku

znaku zodiaku

Mogą minąć miesiące czy nawet lata, zanim Wodnik zacznie się komuś zwierzać lub mówić o uczuciach czy bardzo osobistych uczuciach.

Dlatego też, zanim Wodnik wyzna komuś miłość, minie naprawdę dużo czasu.

Osoby spod tego znaku często uznawane są za ekscentryków czy nawet dziwaków, gdyż mają one dość trudny i złożony charakter.

znak zodiaku przypisany

znaku zodiaku

Jeśli jednak Wodnik znajdzie osobę, która będzie umiała zaakceptować jego dziwactwa, na pewno zacznie okazywać więcej zaufania i zainteresowania.

Jednak jest to proces złożony i długotrwały, gdyż Wodniki boją się odrzucenia.

Strzelec

Osoby spod tego znaku często wydają się chłodne i zdystansowane. Często kojarzone są z przelotnymi, niezobowiązującymi znajomościami, które zazwyczaj są skutkiem nieudanych związków i złamanego serca. Jednak jest to tylko zasłona.przymrużeniem oka

Strzelcom bardzo zależy na związku z drugiej osobie, ale boją się miłości, dlatego często ignorują swoje uczucia.

Osoby spod tego znaku wierzą w bezgraniczną miłość, ale są dosyć wybredne. Nie lubią tracić czasu na osoby, z którymi kompletnie nie widzą przyszłości.

Bardzo cenią swój czas i angażowanie się w poważny związek z kimś, kto nie jest tą jedyną osobą, jest dla nich kompletnie bezsensowne.

Często zazdroszczą innym osobom udanego związku, ale same boją się poważnych relacji.

Strzelce są również bardzo szczere i otwarte. Jeśli coś im się nie spodoba u drugiej osoby, będą o tym mówić głośno i bez żadnych ceregieli.

Strzelec w związku potrafi być bardzo oddany i bezgranicznie zakochany, ale potrzebuje kogoś wyjątkowego, komu może zaufać. Poważne związki u Strzelca to skomplikowany temat i na pewno nie wejdzie w stałą relację z byle kim.

Powiązane artykuły