Home Life Style Strzelec – horoskop

Strzelec – horoskop

by Agata Kubiak
Strzelec

Strzelec jest jednym z najbardziej aktywnych wodnych znaków zodiaku. Osoby te uwielbiają wyzwania oraz cechuje je ogromne zaangażowanie w to, co robią.

Są bardzo szczere i łatwo nawiązują nowe znajomości. Strzelec niekiedy jednak działa pod wpływem impulsu, co przynosi różne, nie zawsze dobre rezultaty. Jest jednak wierny swoim przekonaniom i bardzo niechętnie zmienia zdanie.

Zodiakalny Strzelec – charakterystyka. Jaki jest Strzelec?

zodiakalny strzelec

zodiakalny strzelec

Strzelec jest bardzo aktywny oraz energiczny. Kocha ruch oraz wszelką aktywność fizyczną.

Osoby spod tego znaku zodiaku nie mogą usiedzieć na miejscu i nie znoszą monotonii oraz nudy.

Przez życie kroczy dumnie, ale nie ma w sobie nic z pychy czy nieuczciwości. Wręcz przeciwnie, jest skory do pomocy, a czasem zbyt łatwowierny.

Nadmierna szczerość może być niekiedy interpretowana jako brak szacunku czy delikatności. Nie ma on jednak w tym złych intencji, a wrodzona impulsywność sprawia, że często powie coś, zanim to dobrze przemyśli.

Kocha zwierzęta, a szczególnie bliskie jego sercu są konie oraz psy. Jednocześnie lubi też polowania, jak na strzelca przystało. 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

znak strzelca

znak strzelca

Osoby spod znaku Strzelca urodziły się między 22 listopada a 21 grudnia. Jest to więc 9 znak zodiaku. Strzelec lubi otwartość oraz prawdę, ale niekiedy przysparza mu ona wrogów. Uwielbia być w ruchu, dlatego podróże są jedną z jego pasji.

Ten znak charakteryzuje także ruchliwość, odwaga i dynamika. Osoby

znakiem strzelca

znakiem strzelca

spod tego znaku są bardzo wesołe, optymistyczne, śmiałe, a swoją tryskająca energią potrafią zarazić innych.

Lubią także obcowanie z przyrodą, przebywanie na świeżym powietrzu. Strzelec jest dobrym i chętnym tancerzem, dlatego warto zaprosić go na różnego rodzaju przyjęcia.

Znak ten nie znosi z kolei wszystkiego, co sztuczne i nienaturalne. Tkwi w nim duże poczucie sprawiedliwości, dlatego dąży zawsze do rozwiązania wszelkich sporów i nieporozumień.

Osoba spod znaku zodiaku Strzelca jest niezwykle energiczna i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu. Ciągle chcą doświadczać czegoś nowego. Potrzebują ciągłego przypływu adrenaliny, dlatego kochają sporty ekstremalne i wszystko to, co wiąże się z ryzykiem.

Są też bardzo towarzyskie i otaczają się liczną grupą przyjaciół. Strzelec nie jest jednak dobrym partnerem, gdyż od zakładania rodziny zdecydowanie bardziej interesują go nowe przygody. Stroni od luksusu, ponieważ ważniejsza dla niego od przepychu jest wygoda oraz komfort.

Strzelec – kolor, kamień, kwiat

Ze względu ogromne pokłady energii oraz ciekawość wiata żywiołem Strzelca jest ogień. Jest go pełno i bardzo ciężko na nim zapanować i go okiełznać. Ulubionym kolorem jest z kolei purpura. Kamieniem, który przynosi szczęście osobom urodzonym pod tym znakiem jest ciemny szafir oraz topaz.

Pozwalają one nadać sens i głębie stawianym celom, a także dają inspirują oraz pogłębiają szczerość w stosunkach z innymi ludźmi. Strzelec powinien blisko siebie mieć także ametyst, ponieważ pozwala on znaleźć sens w życiu oraz zaufać własnym siłom. Jest to kamień, dzięki któremu łatwiej może znaleźć swoje miejsce. Idealnym kwiatem dla Strzelca jest frezja, fiołek oraz szałwia.

Choroby, które dopadają osoby spod znaku Strzelca

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych znaków zodiaku, także osoby urodzone jako Strzelec muszą dbać o swoje zdrowie oraz regularnie się badać. Są one jednak narażone zdecydowanie bardziej na dolegliwości związane z górnymi drogami oddechowymi, a w szczególności na zapalenie gardła. Mają także dużą tendencję do wszelkiego rodzaju chorób żył oraz występowania żylaków.

znaku zodiakuU Strzelców często pojawiają się także obrzęki nóg, opuchlizny i jest on podatny na skręcenia stawów. Jest to związane także z jego zamiłowania do wszelkiego rodzaju aktywności, dlatego musi szczególnie uważać na kontuzje.

Z racji tego, że Strzelec lubi jeść muszą uważać na nadmierne kilogramy, które mogą przyczynić się do problemów z układem krążenia. Są także podatne na zranienia, skaleczenia oraz uciążliwe i nawracające infekcje. Nie omijają ich również choroby neurologiczne.

Strzelec w związkach z innymi znakami zodiaku

Strzelec nie jest szczególnie dobrym partnerem, ponieważ najbardziej ceni sobie samotność. Skrywa on swoje uczucia i emocje co może utrudniać nawiązanie relacji i stworzenie związku. Jeśli jednak już uda się zdobyć jego zaufanie jest oddany i wierny.

Kobieta spod tego znaku stąpa twardo po ziemi i potrzebuje mężczyzny, który będzie dla niej wsparciem. Liczy się dla niej także wygląd zewnętrzny.

Mężczyzna Strzelec lubi natomiast wolność i swobodę i oczekuje od partnerki tego, że w pełni to zaakceptuje i nie będzie stanowiło to dla niej problemu. Do tego znaku najlepiej pasuje Lew i Baran, ponieważ wspólnie tworzą one trygon ognisty.

Jaka praca jest najlepsza dla Strzelca?

Strzelec jest świetnym pracownikiem, ponieważ maksymalnie angażuje się w to, co robi. Wykonuje swoje obowiązku sumiennie i rzetelnie, dlatego oczekuje odpowiedniej za to zapłaty.

Potrafi skutecznie oddzielić życie prywatne od zawodowego i zawsze można polegać na jego wsparciu podczas wykonywania obowiązków.

Z racji tego, że nie lubi monotonii potrzebuje pracy, w której ciągle coś się dzieje i nigdy nie wiadomo, jakie wyzwania będą na niego czekały.

Strzelec będzie więc świetnym lekarzem, prawnikiem lub sędzią. Ze względu na zamiłowanie do sportu oraz wszelkiej aktywności fizycznej może swoje życie związać właśnie z tą dziedziną. Kariera sportowa może przynieść mu wiele satysfakcji. Strzelec powinien także odnaleźć się na stanowisku wydawcy oraz tłumacza.

Sławne Strzelce

Pod tym znakiem zodiaku urodziło się wiele znanych i cenionych postaci. Wśród Polaków można wymienić Józefa Piłsudskiego, Adama Małysza czy Roberta Kubicę. Strzelcem jest także Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk oraz polski bokser Tomasz Adamek.

Również wśród zagranicznych gwiazd nie brakuje Strzelców. Jest nim Brad Pitt, Jimi Hendrix, Tina Turner, a także Woody Allen. Pod tym znakiem urodził się także Charles de Gaulle oraz były premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill.

Powiązane artykuły