Home Life Style Znaki zodiaku które czeka wakacyjny romans

Znaki zodiaku które czeka wakacyjny romans

by Agata Kubiak
znaki zodiaku

Horoskop miłosny – Baran

Rok 2022 będzie bardzo dobry emocjonalnie dla wszystkich Baranów. Ci, którzy szukają kogoś znaczącego, znajdą mnóstwo okazji do flirtu i poznania nowych, interesujących przyjaciół.

Wszystko to znacznie podniesie ich poczucie własnej wartości, a nowe romanse i przygody miłosne sprawią, że poczują się wyjątkowo.

Szczęśliwym miesiącem zakochania się w singlu zodiaku Baran jest czerwiec. Pary z Baranem znajdą coś nowego w związku i mogą nawet ponownie zakochać się w swoim partnerze.znaku zodiaku

Najlepszy czas na zakochanie się Barana to lipiec i sierpień.

Tym, co może zagrażać ich szczęściu miłosnemu, jest brak komunikacji, co jest kluczowe w związku nawet po latach.

Horoskop miłosny – Byk

Panie spod znaku Byka kochają wygodę i uwielbienie. Która flaga może im to dać?

Z pewnością wymagająca, ale i lojalna Panna, ponieważ osoby intuicyjne rozpoznają potrzeby innych i często naprawdę chcą je zaspokoić.

Lubisz też ludzi, którzy mogą dać Ci poczucie pełnego bezpieczeństwa, będąc jednocześnie nieco dominującą.

Jeśli nowy znajomy chłopak okaże się Koziorożcem. Nie skreślaj go, nie jest nawet twoim absolutnym typem. Oboje macie trochę przewagi, a to da wam to, co najlepsze z obu światów.

Z Lwem twój związek może stać się tak napięty, że jest… nie do zniesienia. Nie lubisz znaków, że czujesz się zawstydzony.

Dlatego Baran i Bliźniacy mają niewielkie szanse na start w tym roku. Chociaż kto wie, co kryje się pod kolorowym opakowaniem?

Szukasz ziemskiej, spokojnej energii, bo wtedy marzysz o stabilnych i przyjaznych związkach. Kto by gardził, gdyby jej życie seksualne było w porządku?

znak zodiaku

Horoskop miłosny – Bliźnięta

Po serii niepowodzeń Bliźniąt może wreszcie odpocząć. Latem wszystko toczy się dalej, a trucizna zniknie w cieniu. Ludzie tego znaku woleliby być sami niż otoczeni przez nieszczerych ludzi, którzy go nie szanują. To zmusi go do zerwania niektórych przyjaźni.

W cieplejszych miesiącach przed Gemini pojawią się wielkie możliwości. Jeśli tego nie wykorzystają, mogą długo tego żałować. Lato to także czas wielkich nagród – mówimy o starych przyjaźniach i byłych partnerach. Nie warte zamieszania, nie każdy zasługuje na drugą szansę.

znakom zodiaku

Horoskop miłosny – Rak

Dla Raka w związku dobrym pomysłem jest wspólne spędzenie tego czasu. Kiedy tylko masz szansę, zdecyduj się na jedną rzecz, której chcesz od dłuższego czasu, ale i tak znajdziesz wiele wymówek. Spontaniczna wycieczka za miasto? Ulubiony nocny maraton? Tak, tak, znowu tak!

Z drugiej strony żadna para raków nie powinna otwierać się na nowego raka – na ich drodze może pojawić się bardzo ciekawa osoba, aby przeżyć z Tobą niezapomniane chwile! Raki zaczną czuć się trochę zmęczone. Może to mieć coś wspólnego z historią, która zaczęła się dawno temu i nadal trwa.

Zmęczenie jest łatwe do przezwyciężenia: albo podejmij natychmiastowe działanie i stanie się ono silniejsze, albo dzięki żelaznej decyzji można się go pozbyć na zawsze.

Horoskop miłosny – Lew

Lato 2022 roku może zaspokoić Twoje pragnienie wielkiej miłości. Już pod koniec czerwca zauważysz, jak przebiega Twoja randka. Według horoskopu miłosnego od trzynastego lipca  będzie nawet naprawdę gorąco.

Jako znak, że słońce jest w domu, pragniesz ciepła, słońca i ciepłych letnich wieczorów z astrologicznego punktu widzenia. Jednak nie chcesz odpoczywać. Zamiast tego czujesz się bardziej żywy niż kiedykolwiek i chcesz, aby wszystko poszło do przodu.

Kiedy ludzie wokół ciebie odprężają się, będziesz entuzjastycznie nastawiony do jednego projektu po drugim. Po pierwsze, chcesz żyć w zgodzie ze swoją kreatywnością. Może bierzesz do ręki instrument muzyczny lub farbę i pędzle – uwolnij emocje. Możesz także wymyślić nowe pomysły na ogród i dom.

Niezależnie od tego, budzi się w Tobie kreatywność i możesz ją w pełni wykorzystać. Czeka na Ciebie radosne lato!

Horoskop miłosny – Panna

Zakochać się w sobie. To najlepsza rada w najbliższym czasie dla Panny. Jeśli nie szanujesz siebie, inni też nie. Miłość własna jest najlepszym sekretem przyciągania ludzi. Kochaj siebie na tyle, by dobrze o siebie dbać. Horoskop Panny ostrzega przed nadmiernym samolubstwem.

Pamiętaj, troska o innych to tak naprawdę troska o siebie. Twoja obojętność wobec innych prędzej czy później odbije się w tobie. Spróbuj zrozumieć trochę więcej – na pewno ci to przyniesie korzyści.

Horoskop miłosny – Waga

Zapowiada się wspaniała atmosfera, w której wspólnie spędzony czas będzie źródłem radości i satysfakcji oraz wzmocni wszystkie relacje, niezależnie od ich statusu.

Spędź czas z najbliższymi, a jeśli planujesz wakacje z najbliższymi, nie bój się obecności osób trzecich, bo będziesz się świetnie bawić.

Wspólne chwile będą również okazją do tego, abyś poczuł się zaopiekowany i kochany przez swojego partnera, który będzie skupiał na Tobie całą swoją uwagę w towarzystwie „tak” / poczujesz się bezpiecznie i w miłym miejscu. Single nie powinni unikać spotkań z przyjaciółmi, zwłaszcza z koleżankami.

Horoskop miłosny – Skorpion

Spodziewaj się niespodzianek. To lato będzie pełne niespodzianek, niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W pewnym momencie możesz się zgubić.

Nie panikuj, podążaj za głosem serca. Słuchaj siebie i ciesz się wszystkim, co przynosi ci przeznaczenie. Jeśli przezwyciężysz swoje lęki i odważysz się być szczęśliwym lub szczęśliwym – to zrobisz. To mogą być najlepsze wakacje w twoim życiu.

Horoskop miłosny – Strzelec

Twoje życie miłosne zacznie się różowe. Jednak na wyznanie miłości trzeba poczekać. Jak każda inna inicjatywa, związki wymagają refleksji i wysiłku. Jeśli oprzesz swój romantyczny związek na skale, radość z głębokiego uczucia potrwa dłużej. Nagła miłość jest piękna, ale też kosztowna.

Strzelec doceni szczęście, które zbudowali na przestrzeni czasu. Zaakceptują również to, co stracili na zawsze i co do niedawna ich prześladowało. Zaakceptowanie nieuchronności da Strzelcom nowe doświadczenie. Będą wiedzieć, że pewne zmiany i decyzje nie zostaną cofnięte, ale to nie znaczy, że życie musi być nieszczęśliwe.

Strzelec wybaczy innym i sobie. Dzięki temu mogą się wyciszyć…i zacząć myśleć o spełnianiu nowych marzeń. Znajdą nowe możliwości rozwoju i poczucie spełnienia.

Horoskop miłosny – Koziorożec

Lipiec może przynieść wyzwolenie, pasję, harmonię i zgodę, ale te karty ograniczają go tylko w jeden sposób – należy porzucić wzorce, konwencje i zobowiązania prawne.

Jeśli więc zastanawiasz się, jak zmieni się Twój związek w obliczu wyraźnego zaangażowania i wszystkich sytuacji, które wymagają złożenia wielkiej deklaracji miłości, pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie.

Jedyne, co pozostaje na zawsze, to codzienna opieka nad najbliższymi. Na pewno jest też „tu i teraz”, więc bez względu na to, jaka jest twoja sytuacja w związku, spodoba ci się, ponieważ masz przed sobą okres relaksu i zabawy.

Zmiana tego podejścia przyniesie relaks i stabilność zarówno parom początkującym, jak i parom z dłuższym stażem. Single mogą spodziewać się emocjonalnych spotkań i udanych wydarzeń.

Horoskop miłosny – Wodnik

Wiele zmian jest na horyzoncie! Czas przenieść do baru to, co było w Twoim życiu od tak dawna – Wodnik może liczyć na łaskę losu i należy to dobrze wykorzystać.

To świetny czas, aby zamienić pracę, której nie lubisz, na inną lub zakończyć długotrwały nieszczęśliwy i satysfakcjonujący związek. Jak zwykle nie będzie łatwo dokonać tak dużej zmiany, ale gwiazdy obiecują, że będzie to możliwe bez większych problemów.

Samotność może dominować w tłumie. Jeśli nie lubisz siebie, nie próbuj docierać do ludzi i nawiązywać przyjaźnie. Najpierw współpracuj ze sobą – w pewnym momencie będziesz pragnął kontaktu z innymi, a wtedy twoje życie towarzyskie rozkwitnie.

Horoskop miłosny – Ryby

Lipiec będzie udanym okresem, poczujesz się atrakcyjną osobą i wyrazisz to w swoim otoczeniu. Jeśli chcesz kogoś przyciągnąć, to jest to idealny moment, aby to zrobić, ponieważ będziesz emanować charyzmą, która będzie działać na tych, którzy są wrażliwi na Twoją energię. Więc przyciągniesz ludzi, których naprawdę lubisz. To świetny czas dla każdego, kto planuje powiększyć swoją rodzinę.

 

Powiązane artykuły