Home Zdrowie Postaw siebie na pierwszym miejscu – czuj się komfortowo każdego dnia

Postaw siebie na pierwszym miejscu – czuj się komfortowo każdego dnia

by Agata Kubiak
Marka WIMIN

W czasach codziennego biegu, miliona spraw i pogoni za lepszym życiem zapominamy o tym, co najważniejsze – o nas samych. Co nam po pieniądzach czy dobrej pracy skoro będziemy wrakiem człowieka? Nasze ciało jest jedyne w swoim rodzaju i musimy go słuchać, aby dobrze funkcjonować. Jak to zrobić

Marka WIMIN przychodzi na ratunek!

WIMIN to polska marka stworzona od kobiet dla kobiet. W czasach, kiedy intymność jest stale tematem tabu – przychodzi nam na ratunek. Dlaczego?

Produkty dla każdej z nas

Przy tak szybkim trybie życia jaki obecnie mamy, kiedy dbamy o miliony rzeczy w tym samym czasie – zapominamy o nas samych, a przecież niezmiernie jest ważne to, aby się sobą opiekować. Marka WIMIN o tym wie i obdarowuje nas swoim wsparciem. Z myślą o uldze i komforcie każdej z nas, w swojej ofercie posiada:

 

  • majtki menstruacyjne,
  • lubrykant,
  • serum intymne,
  • relaksującą kostkę do kąpieli,

Każdy z nich dobierany był z niezwykłą starannością i konsultacją z wieloma kobietami po to, aby każda z nas miała możliwość na swobodę w swoim ciele.

#spiskobiet

Strona internetowa marki WIMIN to nie tylko sklep z produktami. Posiadają sekcję #spiskobiet, która służy jako raport badania o tej samej nazwie. Czy wiedziałaś, że aż trzy na cztery kobiety są krytyczne wobec swojego wyglądu? Albo, że aż 87%  z nas żyje w stresie? Wejdź na https://allwimin.com/pl/ i dowiedz się więcej.

Wiedza

WIMIN to również ogrom wiedzy dotyczącej naszego zdrowia i życia intymnego. Dla nich nie istnieje takie coś jak temat tabu. Poruszają wszystkie najważniejsze tematy w związku ze zdrowiem kobiet – tym fizycznym i psychicznym.

Ekologia

Marka WIMIN troszczy się o ekologię, dlatego też stale szuka jak najlepszych rozwiązań, aby jeszcze bardziej zminimalizować ilość produkowanych śmieci. Ważny jest jednak fakt, iż opakowania dla suplementów muszą spełniać rygorystyczne normy, co prowadzi do tego, że nie jest łatwo stworzyć idealne opakowanie.

Dlaczego akurat WIMIN?

Kto nie chce się czuć swobodnie w swoim ciele? Zespół WIMIN zna dobrze odpowiedź na to pytanie i dlatego przekracza bariery tabu. WIMIN to kobiecy zespół tworzący produkty w oparciu o empatię – słuchają potrzeb kobiet i wspólnie szukają rozwiązania. Cenią sobie dobry minimalizm, dlatego w składach ich produktów znajdziemy tylko to co niezbędne i najlepsze – bez niepotrzebnych wypełniaczy. Co więcej, ich produkty są bez laktozy, bezglutenowe i wegańskie. Stosują tylko i wyłącznie przebadane i sprawdzone składniki. Dodatkowo, badania, na których się opierają dotyczą substancji składowych ich suplementów. Skupiają się na rezultatach i wybierają to, co faktycznie działa i pozytywnie wpływa na nasze ciało. Wszystko po to, aby każda z nas mogła poczuć się jak najlepiej we własnym ciele.

Powiązane artykuły